Kurumsal

Kurumsal

Free Dog Kennel

Free Dog Kennel çiftliğimiz Tarım ve Orman Bakanlığından üretim, barındırma ve satış ruhsatına sahip olup sürekli denetime tabiidir.

Çiftliğimizde üretilen ve sahiplendirilen her yavrumuza yaşamı boyunca destek vermekteyiz. Biz yavruları eğitim süreçlerinde de yalnız bırakmıyor uzman kadromuzla desteklemeye devam ediyoruz.

Çiftliğimizde üretilen ve sahiplendirilen her yavrumuz için ırk ve sağlık garantili sözleşmemiz mevcuttur. Yavrumuz, yeni ailesine teslim edildiğinde bakım ve ihtiyaçları konusunda uzman ekibimiz tarafından bilgilendirme sağlanmaktadır.

Misafir köpeklerimizin konaklaması için 5.000 m2 yeşillikler içine kurulu, doğa dostu, 8 m2 ısı yalıtımlı, yazın serin, kışın sıcak tutan özel tasarım kulübe sistemi ve aynı zamanda ihtiyaç duyan köpeklerimiz için ev ortamında konaklamanın yanı sıra yaz sıcaklarında serinlemenin en güzel yanı olan havuz imkanı ile tatil köyünden beklenen her şeyin bir arada bulunduğu güvenle teslim edebileceğiniz bir aile işletmesiyiz.

Köpeğiniz emin ellerde!

Siz ister tatilde olun, isterseniz iş seyahatine gidin, gözünüz arkada kalmasın. Köpeğiniz bizimle emin ellerde.

Aynı zamanda birçok ırkın secereli olarak safkan üretimini yapan veteriner hekimlerin kontrolleri doğrultusunda maksimum hijyenik ortamda dünyaya getirilen ve beslenen, sağlıklı ve ırk garantili yavrularımızı yeni aileleri ile buluşturmaya devam etmekteyiz.

Doğa Dostu

Doğa ile iç içe maksimum konforlu ve sağlıklı konaklama hizmeti.

Yeşillikler İçinde

Tatil köyünden beklenen her şeyin bir arada olduğu 5.000 m2 yeşillikler içinde konaklama ve eğitim merkezi.

Huzurlu Ortam

Canlarımız kendi̇leri̇ni̇ evleri̇nde hi̇ssederken aynı zamanda hem ci̇nsleri̇ i̇le bi̇rli̇kte olmanın keyfi̇ni̇ çıkaracaklar.

Eğitim Merkezi

Köpeklerinizi güvenle teslim edebileceğiniz pozitif köpek eğitim merkezi. Temel itaat eğitimi, ileri itaat eğitimi, davranış bozuklukları ve sosyalleşme.